Charita Týn nad Vltavou

Sociální pracovník/Pracovník v sociálních službách v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Bongo

Náměstí Míru 85, Týn nad Vltavou, 375 01 od června 2024 nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Jitka Dopitová Bc. Jitka Dopitová

Vedoucí služeb, sociální pracovnice, koordinátorka Tříkrálové sbírky
Tel.: 731 402 991 E-mail: vedouci@tyn.charita.cz

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

 „Sociální pracovník(ce)/Pracovník(ce) v sociálních službách v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Bongo“

 Charita Týn nad Vltavou je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující sociální služby na území ORP Týn nad Vltavou.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bongo je bezpečné místo, kde mohou dospívající aktivně využít volný čas a společně s pracovníky najít řešení svých problémů v nepříznivé sociální situaci.

 Popis pracovní pozice:

  • přímá sociální práce s dětmi a mládeží ve věku od 10 do 26 let
  • zajištění skupinových a individuálních aktivit pro děti a mládež
  • příprava a realizace preventivních, vzdělávacích a volnočasových aktivit
  • administrativa spojená s poskytováním služby (vedení dokumentace klientů, aktualizace vnitřních předpisů)
  • individuální plánování

 Požadujeme:

  • vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • komunikativnost, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu
  • dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost udržet si hranice ve vztahu s klientem
  • orientace v problematice sociálních služeb, znalost principů práce s dětmi a mládeží
  • znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (není podmínkou)
  • řidičský průkaz skupiny B (výhodou), znalost práce na PC
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost

 Nabízíme:

  • práci na celý úvazek 40 hodin týdně nebo možnost zkráceného 35 hodin týdně
  • nástupní mzdu od 24 tis. Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, pravidelné odměny
  • zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a další profesní rozvoj
  • pracovní dobu v odpoledních hodinách
  • nástup dle dohody

Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: vedouci@tyn.charita.cz nebo poštou na adresu: Charita Týn nad Vltavou: Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou do 30. 04. 2024 Případné dotazy zodpovíme na tel. 731 402 991.

Charita Týn nad Vltavou si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.
Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.