Charita Týn nad Vltavou

UKLÍZEČ/KA

Sakařova 755, Týn nad Vltavou 1. 2. 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Jitka Dopitová Bc. Jitka Dopitová

Vedoucí služeb, sociální pracovnice, koordinátorka Tříkrálové sbírky
Tel.: 731 402 991 E-mail: vedouci@tyn.charita.cz

Nabízíme volné pracovní místo na dohodu o provedení práce na úklid sídla Charity Týn nad Vltavou, Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bongo a Klubu seniorů.  Jedná se o úklid 1x týdně v rozsahu 2 – 3 hodin.

Popis pracovní pozice:

  • provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků, mytí oken.

 Požadujeme:

  • ukončené základní vzdělání
  • spolehlivost, pečlivost

 Nabízíme:

  • práci na Dohodu o provedení práce
  • mzda 120,-/hodina
  • nástup od 1. 2. 2023

Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis na email: vedouci@tyn.charita.cz nebo poštou na adresu: Charita Týn nad Vltavou: Sakařova 755, 370 01 Týn nad Vltavou do 31. 1. 2022 Případné dotazy zodpovíme na tel. 731 402 991.